NASZ ZESPÓŁ

Tworzymy wyjątkowy ZESPÓŁ współgrający ze sobą.

Tę atmosferę przynosimy również na nasze zajęcia.

WŁAŚCICIELE

IMG_0450111
WIOLETTA KUNICKA – KAJCZUK
PIOTR KAJCZUK

BIURO

Dorota_5
DOROTA MASZKIEWICZ
Dyrektor Zarządzający
Oliwia11
OLIWIA
KASPRZYK
Koordynator
Szymon2
SZYMON MASZKIEWICZ
Asystent

ZESPÓŁ LEKTORÓW

Viola41

WIOLETTA KUNICKA – KAJCZUK

Z wykształcenia jestem pedagogiem i lektorem języka polskiego jako obcego. Swoją przygodę z nauczaniem języka polskiego zaczęłam w 2011 roku dołączając do szkoły Klub Dialogu, której obecnie jestem właścicielką.

Lubię chodzić do kina, teatru, odwiedzać nowe restauracje i kawiarnie w Warszawie, czytać, spać, słuchać muzyki filmowej i etnicznej, jeść pizzę, pić chilijskie czerwone wino, pływać, spacerować i jeździć na rowerze. Moją pasją są również podróże!

Moje ulubione polskie słowa, to: wspaniale, brzoskwinia, pszczoła.

Mówię po: polsku, angielsku i hiszpańsku

magda1

MAGDALENA CHABIERA

Jestem historyczką literatury. Obecnie łączę pracę w Klubie Dialogu i na uniwersytecie, na którym prowadzę zajęcia z historii literatury powszechnej. Zajmuję się także edytorstwem i sama piszę, głównie szkice i recenzje literackie.

Interesuję się literaturą, szczególnie rosyjską, filozofią, sztuką modernistyczną i filmem. Uwielbiam polskie kino, ale fascynuje mnie także Francuska Nowa Fala i filmy Charlesa Chaplina.  Kocham muzykę, od klasycznej do popularnej; od Bacha, do muzyki elektronicznej i rockowej.

Moje ulubione polskie słowo, to: cisza

Mówię po: polsku, angielsku i rosyjsku.

sandra

SANDRA KOWALSKA

Jestem lektorem języka polskiego jako obcego, a także dyplomowanym logopedą. Takie połączenie daje gwarancję, że moi studenci szybko i poprawnie nauczą się mówić po polsku. Moja praca w KLUBIE DIALOGU daje mi wiele satysfakcji, głównie za sprawą studentów, którzy codziennie przychodzą do naszej szkoły.

Lubię jeść, spać i pić hektolitry herbaty. Wolny czas staram się spędzać z rodziną, przyjaciółmi lub na rowerze.

Moje ulubione polskie słowa, to: mężczyźni, ekstra!

Mówię po: polsku, angielsku i niemiecku

SYLWIA MIROSŁAW

Jestem antropologiem kulturowym i lektorem języka polskiego jako obcego. Nauczanie języka polskiego to dla mnie ogromna przyjemność i ciągłe wyzwanie. Uwielbiam sama pokonywać bariery językowe i pomagać w tym innym. Lubię być ambasadorem swojego kraju, opowiadając o jego historii, kulturze i życiu codziennym. Dbam o przyjemną atmosferę i poczucie humoru w czasie lekcji.

Lubię czytać reportaże, uczyć się języków obcych, gotować oraz spędzać czas na łonie natury. Chętnie słucham hiszpańskich piosenek.

Moje ulubione polskie słowa, to: naprawdę?, dziękuję, kapuśniak

Mówię po: polsku, angielsku, hiszpańsku i rosyjsku.

agata

AGATA WITKOWSKA

Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielem – terapeutą. Jako glottodydaktyk zajmuję się edukacją językową. Pracuję z dziećmi i dorosłymi dostosowując metody nauczania pod potrzeby konkretnych uczniów. Chętnie sięgam po dramę, metodę projektów badawczych czy odwrócone nauczanie. Lubię, kiedy z mojej lekcji uczeń wychodzi nie tylko z wiedzą, ale zaciekawiony polskością – codziennym życiem, kulturą i zwyczajami w naszym kraju.

Uwielbiam podróże i staram się odtworzyć ulubione potrawy bohaterów literackich i czytam, czytam…

Moje ulubione słowa to: nieformalnie i popularne

Mówię po: polsku, angielsku i rosyjsku.

iwona

IWONA KROK

Ukończyłam polonistykę i studia podyplomowe „Glottodydaktyka Polonistyczna” na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuję z Klubem Dialogu od 2016 roku.

Uwielbiam gotować potrawy z kuchni różnych krajów. Bardzo lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, te bliskie i te dalekie. Lubię słuchać muzyki, czytać reportaże, felietony, a także chodzić do kina z moimi bliskimi.

Moje ulubione powiedzenie to: nic na siłę

Mówię po: polsku, angielsku.