Klub_Dialogu_logo_z ramką
Laureat_Orly2018

KLUB DIALOGU
SZKOŁA JĘZYKA POLSKIEGO
DLA OBCOKRAJOWCÓW

ORŁY EDUKACJI 2019, ROZDANE! DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy naszym Studentom za zaufanie, którym po raz kolejny nas obdarzyli! To dzięki Wam otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie: ORŁY EDUKACJI, które jest oceną zadowolenia z jakości naszych usług, uzyskując wynik 9.2/10. Tym samym zostaliśmy liderem wśród szkół języka polskiego dla obcokrajowców, wyznaczając standardy w nauczaniu. Koniecznie sprawdź nasze kursy.

O KLUBIE DIALOGU

KLUB DIALOGU to wyjątkowa szkoła, w której prowadzimy naukę języka polskiego dla obcokrajowców na różnych poziomach zaawansowania – od A0 do C1. Przygotowujemy do egzaminów i uczymy swobodnej komunikacji w języku polskim. Dzięki zdobytej wiedzy student poradzi sobie w pracy, urzędzie czy restauracji oraz zdobędzie certyfikat. Nasz roczny program zwiększy szanse na uzyskanie wizy studenckiej. Formę nauki dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań – doskonale rozumiemy, że jednych motywuje uczęszczanie na zajęcia z przyjaciółmi (sprawdź ofertę naszych zajęć grupowych) a innych – indywidualna nauka języka polskiego dla obcokrajowców. Jedni lepiej przyswoją wiedzę w naszej szkole, inni w domu, a jeszcze inni – w miejscu pracy lub ulubionej kawiarni. Nie trzeba też tracić czasu na dojazdy – wówczas proponujemy lekcje przez Skype. Jesteśmy tu dla naszych studentów. Naszą misją jest pomaganie w pokonywaniu barier komunikacyjnych oraz umożliwianie swobodnej konwersacji zarówno prywatnie w towarzystwie, jak i w pracy.

Miło też nam poinformować, że Szkoła KLUB DIALOGU została uznana przez CULTURE TRIP za najlepszą placówkę nauczania języka polskiego dla cudzoziemców. Ranking szkół ukazał się w październiku 2017 r. Więcej możesz przeczytać tutaj.

Uczymy nie tylko języka

Wierzymy, że nauka języka to nie tylko opanowanie struktur gramatycznych i słownictwa, poznawanie idiomów, czy związków frazeologicznych. Język to kultura – życie codzienne, zwyczaje, literatura, historia, poezja czy malarstwo. Bez ich znajomości nie da się w pełni zrozumieć kraju i funkcjonować w danym środowisku. Dlatego organizujemy rożnego rodzaju wydarzenia i imprezy, podczas których dzielimy się naszą ‘polskością’. Nauka języka polskiego dla obcokrajowców to również okazja do zawierania nowych znajomości i otwierania się na nowe doświadczenia.

Co jeszcze nas wyróżnia spośród innych szkół języka polskiego w Warszawie? Czytaj dalej.

POZNAJ NAS!

  • Uczymy skutecznie już od 16 lat.
  • Prowadzimy szkołę języka polskiego dla cudzoziemców z pasją, cierpliwością i zaangażowaniem. Dużą uwagę kładziemy na umiejętność efektywnej komunikacji, ponieważ wzajemny DIALOG jest naszą największą wartością.
  • Wykorzystujemy nasze doświadczenie, by nauka stała się przygodą i przyjemnością.
  • O skuteczności świadczą oceny naszych studentów. 98% poleciłoby naszą szkołę swoim znajomym.
  • Nauka polskiego dla obcokrajowców jeszcze nigdy nie była tak efektywna. Nasza szkoła daje przykład, jak szybko nauczyć się polskiego od początku i zdać egzamin na certyfikat polski B1 i B2.

DOŁĄCZ DO NAS

KURSY GRUPOWE

Wybierz poziom i termin

KURSY INDYWIDUALNE

Zapytaj już dziś

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM

Twój kurs  “szyjemy na miarę”.

NASZA MISJA

DIALOG

Rozumiany jako pełna akceptacja dla odmienności kultur, otwartość na wymianę myśli i chęć do wzajemnego poznania się.

PROFESJONALIZM

Wysoko wykwalifikowani lektorzy w nauczaniu języka polskiego jako obcego oraz zespół  Metodyków zapewniają najwyższy poziom lekcji.

PERSONALIZACJA

Dopasowany poziom i metoda nauki oraz elastyczność zajęć pozwalają efektywnie wykorzystać czas i zmaksymalizować zwrot z poniesionej inwestycji.

POLSKOŚĆ

Kochamy naszą kulturę i tradycję. Naszym marzeniem jest dzielenie się tą pasją w trakcie warsztatów i spotkań kulturalnych.

FILARY NASZEGO SUKCESU

1-800

KOMUNIKACJA PO POLSKU

Wypracowana metoda nauki języka polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole opiera się na posługiwaniu się w trakcie wszystkich lekcji głównie językiem polskim. Od samego początku student uczy się komunikacji w bezpośrednich sytuacjach, jak np.: umówienie wizyty u lekarza lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z każdymi, kolejnymi zajęciami zdobywa nowe  kompetencje. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych lektorów. Język polski dla cudzoziemców z pewnością jest dość trudny, dlatego dopasowujemy naukę gramatyki i naukę innych sprawności do konkretnych poziomów.

NIESZABLONOWE ZAJĘCIA

W szkole języka polskiego dla cudzoziemców prowadzimy zajęcia w oparciu o różne formy nauki, takie jak: gry edukacyjne, symulacje, drilling, dialogi w grupach, materiały dodatkowe, materiały audio, praktyczne lekcje polskiego w terenie, co ma doskonały i bezpośredni wpływ na proces uczenia się. Wychodzimy z założenia, że lekcje nie mogą być szablonowe i nudne.

2-800
3-800

AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA

Nasza szkoła języka polskiego w Warszawie  wypracowała autorski program efektywnego nauczania języka polskiego jako obcego. Opiera się on na precyzyjnym podziale każdego poziomu (od A0 do B1) na moduły (od 1 do 15). Dzięki takiemu podziałowi dobieramy studentów do grupy zgodnie z prezentowanym poziomem sprawności językowej weryfikowanej podczas testu poziomującego. Sprawdzamy także nabytą wiedzę na zakończenie każdego modułu oraz dokonujemy ewaluacji i rekomendujemy dalsze metody nauki.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Z doświadczenia wiemy, że podczas nauki języka polskiego jako obcego każdy student ma inne cele i oczekiwania. Dlatego też przygotowaliśmy szereg kursów specjalistycznych, które poszerzają wiedzę nabywaną podczas standardowej nauki. Są to m.in.: kurs gramatyczny, fonetyczny, biznesowy, branżowy, przygotowujący do egzaminu na certyfikat B1 oraz intensywny kurs przygotowujący do studiowania na Uczelniach Wyższych po polsku.

4-800

KURSY DLA CIEBIE

INDYWIDUALNIE

Kursy indywidualne i grupowe
Kursy specjalistyczne
Lekcje Skype

DLA FIRM

Kursy indywidualne i grupowe

Kursy specjalistyczne

BLOG

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
WYDARZENIA KLUBU DIALOGU
POLECANE WYDARZENIA
CO W TRAWIE PISZCZY

REFERENCJE

Klub Dialogu has delivered substantially beyond my expectations in nearly every category of service, from office management to conduct of my lessons. The office staff is eminently professional, making changes to my weekly schedule and other administrative matters have been simple and straightforward

Embassy of United States of America

What was very helpful were the intensive weekend courses and the practical lessons on the street and in shops and restaurants. I very much enjoyed the trip to Kazimierz, driving through the landscape, experiencing that it was possible to have a conversation in Polish with the whole group and getting to know other people in the same situation

ING Nationale-Nederlanden

NASZ ZESPÓŁ

0
Zadowolonych uczniów
0
Godzin lekcyjnych
0
/6
Ocena satysfakcji
0
%
Net Promoted Score

*dane statystyczne Szkoły
**dane z ankiet ewaluacyjnych Szkoły

Kontakt:  info@klubdialogu.pl , +48 664 788 004

List otwarty właścicielki szkoły KLUB DIALOGU

– Wioletty Kunickiej Kajczuk

 

NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO ONLINE W CZASACH EPIDEMII

 

Do studentów języka polskiego jako obcego,

 

Nic nie wskazuje na to, że szybko opuścimy swoje bezpieczne mieszkania i spotkamy się w szkole. Jest to dla nas trudna i bolesna sytuacja także przez fakt, jak wielu ludzi zostało już dotkniętych samą chorobą lub jej skutkami. Każdego dnia z całych sił pracujemy nad tym, żeby proces nauki języka polskiego nie został przerwany. Tak jak dotychczas  prowadzimy lekcje online przygotowane przez nasz zespół z pełną odpowiedzialnością, jak najlepszą wiedzą i pasją, której nigdy nie brakowało w naszej szkole. Naszym priorytetem w tej chwili jest więc zdalne utrzymanie procesu nauczania języka polskiego jako obcego i ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID -19.

 

Po pierwsze – nie tracić kontaktu z językiem polskim

 

Sytuacja, w której wszystkie szkoły są zamknięte i tradycyjne nauczanie nie jest możliwe, buduje poczucie odpowiedzialności za własną naukę. Eksperci prognozują, że moment powrotu do „normalności” nie nastąpi szybko, dlatego Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU podjęła niezbędne kroki, aby w pełni przygotować się do nauczania online.

Każdy z nas ma za sobą doświadczenie utraty nabytych umiejętności językowych, kiedy nie są one używane. Nie jest to żadne magiczne zjawisko, tak po prostu działa nasz mózg. Dlatego nauka  języka polskiego na bieżąco, na kursach online jest w tym momencie jak najbardziej odpowiednia.

 

Po drugie – nie tracić kontaktu z kolegami

 

Oczywiście zarówno studenci jak i lektorzy są zdania, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, jednak w czasach epidemii, argument bezpieczeństwa naszego zdrowia i życia jest niepodważalny!

Dlatego szkoła KLUB DIALOGU dostosowała swój program nauki języka polskiego do możliwości przeprowadzenia lekcji online zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Obie formy wyróżnia wiele korzyści. Lekcje indywidualne odpowiadają na konkretne potrzeby studenta, ale to podczas zajęć grupowych uczniowie uczą się dodatkowo od siebie nawzajem, nawiązują przyjaźnie, chętnie pomagają sobie w nauce i dopingują do pracy w domu. To wciąż się dzieje, teraz, w wirtualnej rzeczywistości. Stąd, nie warto rezygnować z tych lekcji, nawet kosztem zdarzających się od czasu do czasu problemów technicznych.

 

Po trzecie – bawić się online

 

Nasze lekcje polskiego online nie są monotonne! Nauczyciele mają do dyspozycji wiele różnorodnych form. W dalszym ciągu używamy podręcznika programowego, który wzbogacamy prezentacjami, nagraniami audio, video, grami i quizami przygotowanymi w specjalnych aplikacjach i narzędziach. Jednym słowem, nasze kursy języka polskiego online są naprawdę ciekawe!

Dodatkowo udostępnione w trakcie lekcji materiały można w każdej chwili ponownie wykorzystać – po zapisaniu na komputerze czy telefonie – w dowolnym czasie powtórzyć, przeczytać dialog, czy odsłuchać audio.

Trudna sytuacja nie musi być beznadziejna! To nowe doświadczenie może tylko wzbogacić naukę języka polskiego jako obcego, a w przyszłości doskonale sprawdzi się w przypadku: wyjazdu, choroby, braku czasu itp.

 

Jesteśmy tu dla naszych studentów. Z poważaniem.

Wioletta Kunicka – Kajczuk

– Polish? We made it possible! –

Kontakt do nas: tutaj