DARMOWA LEKCJA PRÓBNA, 21 wrzesień, godz. 19.00

Prawdopodobnie wiele razy myślałeś, aby zacząć uczyć się polskiego, ponieważ wiesz, że to pozwoli ci na więcej swobody w życiu codziennym. Jednak zazwyczaj mija sporo czasu, zanim zamienimy nasze myśli w …. działanie.

Dlatego, aby wesprzeć cię, postanowiliśmy zaprosić cię na BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ, podczas której pokażemy ci, że język polski nie jest taki trudny, a ty możesz rozwinąć wiele użytecznych umiejętności. Dodatkowo otrzymasz VOUCHER O WARTOŚCI 50zł na swój wybrany kurs.

Gdzie?: KLUB DIALOGU Polish Language School, Aleje Jerozolimskie 55 lokal 4

Nikt nie osiąga doskonałości sam. Każdy potrzebuje nauczyciela. Coacha. Po prostu przyjdź. Zadaj pytania. Razem zdecydujemy, co jest najlepsze dla ciebie!

Napisz na info@klubdialogu.pl aby się zapisać. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, zadzwoń +48 664 788 004.

lekcje polskiego, lekcja języka polskiego, lekcje języka polskiego, lekcja polskiego, uczę się polskiego, jak szybko nauczyć się polskiego, uczyć się polskiego, certyfikat polski, certyfikat b1, egzamin z języka polskiego dla obcokrajowców, egzamin z jezyka polskiego dla obcokrajowcow, polski dla cudzoziemców, polskiego dla cudzoziemców, nauka polskiego, polski dla obcokrajowców, polski dla obcokrajowcow, kursy polskiego, polski dla początkujących, polskiego dla obcokrajowców, szkoła polskiego